Wyłączny dystrybutor

Agri Partner

Jako firma stworzona przez rolników, zapewniamy naszym klientom produkty których nie spotkacie u innych i będziecie mieli pewność że będą one atrakcyjne cenowo.

Agrii Potas

 

Przedstawiamy nawóz uniwersalny powstały z obiegu zamkniętego, który został przez nas sprowadzony w dobie wysokich cen nawozów.

Nawóz ten można stosować przy wszystkich rodzajach upraw. Agrii Potas to idealne rozwiązanie dla rolników, którzy chcą zadbać o swoje plony, a jednocześnie dbać o środowisko.

Agrii Potas powstaje w obiegu zamkniętym opierając się na trzech fundamentalnych zasadach. Po pierwsze powtórne używanie zasobów, po drugie – recykling, czyli ponowne wprowadzenie do systemu i po trzecie redukcja, czyli ograniczenie emisji gazów cieplarnianych.

Dzięki temu możesz mieć pewność, że używasz nawozu, który nie szkodzi środowisku, a jednocześnie poprawia jakość twoich plonów.

Nawóz ten zawiera min. (kg/t) :

– K20-60
– MgS03-70
– CaCo3-285,4
– SO3-60

Dodatkowo może zawierać :

– MgO-19
– N-8
– P2O5-15
– pH-12

Ten okazały skład zapewnia idealne warunki dla rozwoju roślin, które potrzebują różnych składników odżywczych, aby się rozwijać.

Dzięki zastosowaniu tego nawozu, twoje plony będą zdrowsze, bardziej odporne na choroby i szkodniki.
Dodatkowo, w porównaniu z innymi nawozami potasowymi, produkt ten nie zawiera szkodliwego chlorku potasu.

Co ważne, mając unormowane pH gleby i przy stosowaniu min. 1-2 t/ha rok rocznie, nie musisz martwić się już o wapnowanie pól gdyż ten nawóz utrzymuje pH na stałym poziomie.

Sprzedaż dotyczy ilości cało-samochodowych (24-27t) oraz jest możliwość zakupienia mniejszych ilości na terenie firmy luzem bądź też wysyłki w workach typu bigbeg (1t)

Agrii Fosfor

Makroelementy
– P2O5 – 100-150kg
– K20-  20 kg
– So3 6-8 kg
– MgO 7 kg
– N – 6-8 kg
– MgSo3 – 12kg
– 398 kg CaCo3
– ph 12.4

Micro:
– Zn 265g
– Cu 23g
– Mn 85g
– Fe 1553g

Agrii Fosfor jest bogaty w fosfor i wapń, czyli niezbędne składniki odżywcze dla zdrowego wzrostu roślin. Idealnie nadaje się pod rośliny okopowe, zboża, buraki cukrowe, a zwłaszcza kukurydzę. Nasz unikalny proces produkcyjny zapewnia, że ​​składniki odżywcze są łatwo wchłaniane przez rośliny, zapewniając najlepsze możliwe wyniki.

Nawóz ten powstaje w obiegu zamkniętym opierając się na trzech fundamentalnych zasadach. Po pierwsze powtórne używanie zasobów, po drugie – recykling, czyli ponowne wprowadzenie do systemu i po trzecie redukcja, czyli ograniczenie emisji gazów cieplarnianych.

Duża zawartość wapna doskonale oddziałuje na właściwości buforowe.

Jest to produkt który jest uprawiony przy korzystaniu z dofinansowania na wapnowanie pól.

Co ważne, mając unormowane pH gleby i przy stosowaniu min. 1-2 t/ha rok rocznie, nie musisz martwić się już o wapnowanie pól gdyż ten nawóz utrzymuje pH na stałym poziomie.

Sprzedaż dotyczy ilości cało-samochodowych (24-27t) oraz jest możliwość zakupienia mniejszych ilości na terenie firmy luzem bądź też wysyłki w workach typu bigbeg (1t)

Roztwór mocznikowo – siarkowy 22 % N + 11 % S

Zawartość azotu całkowitego (N) nie mniej niż – 22,00 % (280kg w 1000 litrach)  w tym:

AZOT w formie Amidowej (NH2)2 – 17,00 %

AZOT w formie Amonowej (NH4)2 – 5,00 %

SIARKA całkowita (S-SO3) – 11,00 % (135 kg siarki w 1000 litrach roztworu)

 

Oferowany jest luzem w paletopojemnikach IBC 1000 (mauzer) w naszej firmie (Podolin 5, 62-120 Wapno) i cysternach od24-27 ton.

 

Produkt służy do pokrycia zapotrzebowania w azot przez uprawy roślinne w rolnictwie.

Zawiera do 22 % azotu całkowitego – szczególnie łatwo przyswajalnego przez rośliny.

Przy przestrzeganiu dawkowania i formy aplikacji nie trzeba się obawiać o jakiekolwiek przypalenia bądź działania niepożądane.

Temperatura zamarzania -25*C

 

RMS to produkt który powstał z myślą o tych którzy chcą zaaplikować azot i siarkę w jednym momencie. Azot w formie amidowej i amonowej pozwala na szybki i długotrwały dostęp azotu dla roślin. Jest to produkt rekomendowany dla roślin siarkolubnych tj. rzepak oraz ziemniaków i kukurydzy.

Nie ma przeciwskań do mieszania go z innymi nawozami płynnymi.

Do stosowania na glebach o odczynie zasadowym lub obojętnym, a na glebach lekko kwaśnych pod rośliny dobrze znoszące taki odczyn, lub gdy są systematycznie wapnowane. Nawóz zaleca się

aplikować metodą oprysku lub rozlewu w celu równomiernego dawkowania i uniknięcia strat azotu.

Dzięki zastosowaniu RMS możemy zaoszczędzić na aplikacji innych nawozów zawierających siarkę !

 

Dawkowanie:

Rzepak ozimy – 50 – 300 kg/ha

Rzepak jary – 50 – 250 kg/ha

Kukurydza – 50 – 350 kg/ha

Ziemniaki – 50 – 350 kg/ha

Zboża ozime i jare – 50 – 200 kg/ha

Buraki – 50 – 200 kg/ha