Usługi

Szacowanie szkód rolniczych

Grad połamał rzepak bądź zwierzyna zniszczyła pola uprawne i chcesz mieć pewność że nie zostaniesz skrzywdzony przez rzeczoznawce bądź koło łowieckie? Zajmiemy się tym za Ciebie! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych fachowców w dziedzinie szacowania szkód rolniczych oferujemy nasze usługi z zakresu szacowania szkód rolniczych spowodowanych złymi warunkami atmosferycznymi oraz wyrządzonymi przez zwierzynę łowiecką.

Badanie gleby bez… wychodzenia z domu!

Chcesz mieć pewność że Twoje pola mają wystarczający poziom potasu, fosforu albo magnezu czy nawet azotu? A może chcesz po prostu sprawdzić pH? Zajmiemy się tym za Ciebie! Wyślij do nas formularz a my się do Ciebie odezwiemy osobiście! Obsługujemy zamówienia z całego kraju. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi jesteśmy w stanie pobrać 25 prób zbiorczych z 4 ha w zaledwie 5 minut!

Zdjęcia wielospektralne

Na podstawie zdjęć wielospektralnych mapy zmiennego dawkowania przygotujemy wizualne zobrazowanie roślin oraz jej kondycji, jak i cyfrową mapę zmiennego wysiewu azotu oraz innych środków ochrony roślin

Mapy zmiennego nawożenia

Dzięki oprogramowaniu GIS opracowujemy mapę zmiennego nawożenia. W prosty i przejrzysty sposób klient dostrzeże miejsca, które wymagają innej dawki nawozu.

Mapy zmiennego nawożenia przygotowujemy również do precyzyjnych rozsiewaczy oraz opryskiwaczy. Na życzenie klienta dostarczamy zwektoryzowaną mapę zmiennej dawki w formacie shp.